| Yüzey | Mdf |
|---|---|
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Özellik | Akustik |
| Özellik | Katlanabilir |
|---|---|
| Türü | Hareketli |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Türü | Hareketli |
| Pano Genişliği | 600-1200mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Türü | Hareketli |
| Pano Genişliği | 600-1200mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Kurulum | Hareketli |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Genişliği | özelleştirilebilir |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
|---|---|
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Parking | Stacking On One End Or Both End |
| Kalınlık | 85/100mm |
|---|---|
| Kurulum | kolay |
| İşlev | Boyut |
| Avantaj | Dayanıklı |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Genişliği | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Malzeme | Cam |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
| Kurulum | Hareketli |