| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | asılı |
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
| Akustik Performans | NRC 0.85 |
| Ağırlık | 25kg/m2 |
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
|---|---|
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Yüzey | Mdf |
| ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
|---|---|
| Tasarım | Modüler |
| Çevre Dostu | Evet |
| Özellik | Katlanabilir |
| Başvuru | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
| Başvuru | Ev, ofis, otel, restoran |
|---|---|
| Kalınlık | 85/100mm |
| Avantaj | Dayanıklı |
| Tasarım | Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Kullanım | Otel veya Restoran veya Diğerleri |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | asılı |
| Tip | Hareketli |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Çevre dostu | Evet |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Heigth | 2000-6000 Mm |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Kurulum Yöntemi | Asılı |
|---|---|
| Tasarım | Modüler |
| Başvuru | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
|---|---|
| Kurulum | Kolay ve hızlı kurulum |
| İşlev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Tasarım | Modern ve Şık |