| Ambalaj bilgileri | Karton İhracatı |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Ayda 2000 metrekare |
| Menşe yeri | Çin |
| Aksesuarlar | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| yanmaz | - Evet. |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Yangın geciktirici | Min 60-120 Dakika |
| Ses Yalıtımı | STC 42-48 Db |
| Ambalaj bilgileri | Karton İhracatı |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Ayda 2000 metrekare |
| Menşe yeri | Çin |
| Görev | Çok amaçlı |
|---|---|
| Otopark | Bir Uçta veya Her İki Uçta İstifleme |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Kalite | garantili |
| Uygulama | Mutfak, Oturma Odası, Yatak Odası, Yemek, Salon |
| görünüşü | Modern |
|---|---|
| Genel kullanım | Ticari Mobilya |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Uygulama | Mutfak, Oturma Odası, Yatak Odası, Yemek, Salon |
| Özellik | Dayanıklı ve Kullanımı Kolay |
| Kalite | garantili |
|---|---|
| Otopark | Bir Uçta veya Her İki Uçta İstifleme |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Kullanımı | Alan Yalıtımı |
| Uygulama | Mutfak, Oturma Odası, Yatak Odası, Yemek, Salon |
| Hizmet | OEM ODM |
|---|---|
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Kalite | garantili |
| Uç Panel Kapatma | Teleskopik Kol Paneli |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
|---|---|
| ses geçirmez | - Evet. |
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
| Renk | Açık. |
| Kurulum | Hareketli |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum |
|---|---|
| Genişliği | özelleştirilebilir |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Kalınlığı | 85mm |
| Kurulum | Hareketli |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |