| Soundproofing | Up To 43-50dB |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
|---|---|
| Garanti | 5 yıl |
| Renk | Özel |
| Özelleştirme | Boyut, Renk, Kaplama, Tasarım Özelleştirilebilir |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Kalite | garantili |
|---|---|
| Otopark | Bir Uçta veya Her İki Uçta İstifleme |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Kullanımı | Alan Yalıtımı |
| Uygulama | Mutfak, Oturma Odası, Yatak Odası, Yemek, Salon |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
|---|---|
| Sözleşme Aralığı | 22,5 mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Kullanımı | Toplantı odası |
| Ağırlık | 28-38 |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
|---|---|
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Kullanımı | Otel, kongre merkezi |
| Kalınlığı | 100 mm |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Yüzey | MDF kurulu |
| Operasyon | Kılavuz |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
|---|---|
| Yüzey | MDF |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
|---|---|
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Özellik | Akustik |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Yangına Dayanıklılık | A sınıfı |
|---|---|
| Kullanım | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
| Tasarım | Modern ve Şık |
| İşlev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Kurulum | Kolay ve hızlı kurulum |