| Kullanımı | Alan Yalıtımı |
|---|---|
| Ürün Adı | Yüksek hassasiyetli özel hareketli duvar odası ofis restoran çalıştırılabilir bölme katlanabilir |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Ürün Kategorisi | Hareketli Bölme Duvar |
| Görev | Çok amaçlı |
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Operasyon | Kılavuz |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Sızdırmazlık sistemi | Manyetik veya mekanik |
|---|---|
| Panel yüzeyi | Melamin, kumaş, deri veya ahşap kaplama |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |
| Boyut | Özelleştirilmiş boyut |
| Başvuru | Konferans salonları, ziyafet salonları, sergi merkezleri, vb. |
| Operasyon | Manuel |
|---|---|
| Yüzey | MDF Kurulu |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Sızdırmazlık Sistemi | Manyetik veya Mekanik |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Görev | Çok amaçlı |
|---|---|
| Otopark | Bir Uçta veya Her İki Uçta İstifleme |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Kalite | garantili |
| Uygulama | Mutfak, Oturma Odası, Yatak Odası, Yemek, Salon |
| Kullanımı | Toplantı odası |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Ağırlık | 28-38 |
| Yüzey | MDF kurulu |