| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Genişliği | 610mm |
|---|---|
| ses geçirmez | 40dB'den fazla |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Performans | İyi işlenebilirlik |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Yüzey | MDF kurulu |
|---|---|
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Operasyon | Manuel veya elektrikli |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Panel yüzeyi | Melamin, kumaş, deri veya ahşap kaplama |
|---|---|
| Yüzey | MDF kurulu |
| Boyut | Özelleştirilmiş boyut |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Panel yüzeyi | Melamin, kumaş, deri veya ahşap kaplama |
|---|---|
| Sızdırmazlık sistemi | Manyetik veya mekanik |
| Boyut | Özelleştirilmiş boyut |
| Malzeme | Alüminyum çerçeve ve ses geçirmez kumaş paneli |
| Başvuru | Konferans salonları, ziyafet salonları, sergi merkezleri, vb. |
| Tasarım | Modern ve Şık |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
| Yangına Dayanıklılık | A sınıfı |
| Kurulum | Kolay ve hızlı kurulum |
| Bakım | Düşük bakım |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşım çerçeve ve ahşap kaplama paneli |
| ESNEKLİK | Ayarlanabilir ve Katlanabilir |
| Çok yönlülük | Çeşitli Olaylar ve Alanlar için Uygun |
| Ses yalıtımı | Harika |
| Kalınlık | 85mm/100mm |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Kullanım | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
| İşlev | Bölme/Bölme Alanı |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Track System | Aluminum Track With Roller |