| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
|---|---|
| Kurulum | Kolay ve hızlı kurulum |
| İşlev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Kullanım | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
| Yangına Dayanıklılık | 1. Örnek siparişler memnuniyetle karşılanır; 2. EXW/FOB: en az 20 GP'; 3. Karışık modeller kabul |
| Kurulum | Kolay ve hızlı kurulum |
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Tasarım Tarzı | Modern/basit/Elegant |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Yangın geçirmezlik seviyesi | B1 |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Esneklik | Ayarlanabilir ve Katlanabilir |
|---|---|
| Renk | Akıllı telefonlar, Cep telefonu, Bileşenler |
| Özelleştirme | Şirket Logosu veya Tasarımı ile Özelleştirilebilir |
| Çok yönlülük | Çeşitli Olaylar ve Alanlar için Uygun |
| Kurulum | Kolay ve hızlı |
| Kalınlık | 85mm/100mm |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Kullanım | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Hizmet | OEM ODM |
|---|---|
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Kalite | garantili |
| Uç Panel Kapatma | Teleskopik Kol Paneli |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
|---|---|
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Yangına Dayanıklılık | A sınıfı |
| İşlev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |