| İşlev | Gizlilik |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Başvuru | Ev, ofis, otel, restoran |
| Tasarım | Özelleştirilmiş |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
|---|---|
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Yangına Dayanıklılık | A sınıfı |
| İşlev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Tasarım | Modern ve Şık |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
| Yangına Dayanıklılık | 1. Örnek siparişler memnuniyetle karşılanır; 2. EXW/FOB: en az 20 GP'; 3. Karışık modeller kabul |
| İşlev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Kullanım | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
| Kalınlık | 85/100mm |
|---|---|
| Kurulum | kolay |
| İşlev | Boyut |
| Avantaj | Dayanıklı |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Türü | Hareketli |
|---|---|
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
| Özellik | Katlanabilir |
| Kullanımı | Restoran Veya Ofis |
| ses geçirmez | - Evet. |
|---|---|
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Malzeme | Cam |
| Ağırlık | Hafif |
| yanmaz | Hayır |
| Özelleştirme | Boyut, Renk, Kaplama, Tasarım Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Garanti | 5 yıl |
| Kullanımı | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Bitir. | Anodizasyon, Tozla Kaplama veya Ahşap Taneler |
| Teknoloji | İtalya |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Yangın geciktirici | Min 60-120 Dakika |
| Ses Yalıtımı | STC 42-48 Db |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Kalınlığı | 85-100 mm |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Şeffaflık | Şeffaf |
|---|---|
| Kalınlığı | 85mm |
| Malzeme | Cam |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Tasarım | Şık/Modern |