| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
|---|---|
| Çevre dostu | - Evet. |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Kurulum Yöntemi | asılı |
| Tarzı | Modern |
|---|---|
| Tasarım | Özel |
| Kalınlığı | 1-3mm |
| Yüzey işlemi | Toz kaplama |
| Kurulum | Kolayca. |
| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Türü | Hareketli |
| Kalınlığı | 1-3mm |
| Boyut | Özel |
| Görev | Gizlilik |
|---|---|
| Yüzey işlemi | Toz kaplama |
| Kalınlığı | 1-3mm |
| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
| Kurulum | Kolayca. |
| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Türü | Hareketli |
| Boyut | Özel |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Görev | Gizlilik |
|---|---|
| Yüzey işlemi | Toz kaplama |
| Uygulama | Ofis, Otel, Restoran |
| Kurulum | Kolayca. |
| Türü | Hareketli |
| Uygulama | Ofis, Otel, Restoran |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Türü | Hareketli |
| Boyut | Özel |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Tarzı | Modern |
|---|---|
| Tasarım | Özel |
| Yüzey işlemi | Toz kaplama |
| Kurulum | Kolayca. |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
|---|---|
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Kalınlığı | 85mm |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Başvuru | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
|---|---|
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Tip | çıkarılabilir |
| İşlev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Renk | Özelleştirilebilir |