| Çevre dostu | - Evet. |
|---|---|
| Kullanımı | Otel veya Restoran veya Diğerleri |
| Ağırlık | 25kg/m2 |
| Tasarım | modüler |
| Kalınlığı | 80mm |
| Kalınlığı | 85mm |
|---|---|
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Türü | çıkarılabilir |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve |
| Kalınlığı | 85mm |
|---|---|
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum |
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
| Kurulum | Hareketli |
| Kalınlığı | 85/100mm |
|---|---|
| Görev | Gizlilik |
| Tarzı | Modern |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Renk | özel |
| Color | Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Type | Removable |
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |
| Tasarım | Şık/Modern |
|---|---|
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Malzeme | Cam |
| Kalınlığı | 85mm |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Çevre dostu | - Evet. |
| Tasarım | modüler |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kurulum Yöntemi | asılı |
| İşlev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
|---|---|
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
| Yangın direnci | A Sınıfı |
|---|---|
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
| Kullanım | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
| İşlev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
| Kurulum | Hareketli |
|---|---|
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Renk | Açık. |
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
| Dayanıklılık | Yüksek |