| Uygulama | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
|---|---|
| Tip | çıkarılabilir |
| İşlev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Özellik | Demonte |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
|---|---|
| Uygulama | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Özellik | Demonte |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| İşlev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Çevre dostu | Evet |
|---|---|
| yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Özellik | Katlanabilir |
| Tasarım | Modüler |
| Yangın Derecelendirmesi | 1. Örnek siparişler memnuniyetle karşılanır; 2. EXW/FOB: en az 20 GP'; 3. Karışık modeller kabul |
| Durability | High |
|---|---|
| Feature | Foldable |
| Design | Modular |
| Eco-Friendly | Yes |
| Type | Movable |
| Kullanım | Otel veya Restoran veya Diğerleri |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | asılı |
| Tip | Hareketli |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Çevre dostu | Evet |
| Renk | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| İşlev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Malzeme | Alüminyum alaşımlı çerçeve |
| Başvuru | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Başvuru | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Tip | çıkarılabilir |
| Malzeme | Alüminyum alaşımlı çerçeve |
| Renk | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Tip | çıkarılabilir |
| Başvuru | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Özellik | Demonte |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Kalınlığı | 80mm |
| Tasarım | modüler |
| Akustik Performans | NRC 0.85 |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
|---|---|
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Genişliği | 500-1228 mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| ses yalıtımı | 55dB'ye kadar |