| Sızdırmazlık Sistemi | Manyetik veya Mekanik |
|---|---|
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
| Yangın Derecelendirmesi | 1. Örnek siparişler memnuniyetle karşılanır; 2. EXW/FOB: en az 20 GP'; 3. Karışık modeller kabul |
| Yüzey | MDF Kurulu |
| Operasyon | Manuel |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Size | Customized Size |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Surface | MDF Board |
| Operation | Manual |
| Fire Rating | Class A |
| Kalınlığı | 80mm |
|---|---|
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Sözleşme Aralığı | 22,5 mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Yüzey | MDF kurulu |
| Ağırlık | 28-38 |
| Kalınlığı | 80mm |
| Boyut | Özel Boyut |
| Operasyon | Manuel |
|---|---|
| Yüzey | MDF Kurulu |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Sızdırmazlık Sistemi | Manyetik veya Mekanik |
| Genişliği | 610mm |
|---|---|
| ses geçirmez | 40dB'den fazla |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Performans | İyi işlenebilirlik |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Renk | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kurulum | Çabuk ve kolay |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve + Cam/Panel |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Kullanımı | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Sözleşme Aralığı | 22,5 mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Ağırlık | 28-38 |
| Boyut | Özel Boyut |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Yüz | Güçlendirilmiş Kalsiyum Silikat Levha |
| Performans | İyi işlenebilirlik |
| ses geçirmez | 40dB'den fazla |
| Örnek | Kullanılabilir |