| Tasarım | Modern ve Şık |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
| Yangına Dayanıklılık | A sınıfı |
| Kurulum | Kolay ve hızlı kurulum |
| Kullanımı | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
|---|---|
| Tasarım Tarzı | Modern/basit/Elegant |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Yüzeyi bitirin | Toz kaplama/boyamak |
| Görev | Bölme/Bölme Alanı |
| Bakım | Düşük bakım |
|---|---|
| Yüzey malzemesi | Müşteriye Göre Seç |
| Özellik | Demonte |
| Kurulum Yöntemi | alçıpan |
| Paket | Demir Ahşap Kutu |
| Türü | Hareketli |
|---|---|
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
| Özellik | Katlanabilir |
| Kullanımı | Restoran Veya Ofis |
| Çevre Dostu | Evet |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | Asılı |
| Tasarım | Modüler |
| Yangın Derecelendirmesi | A Sınıfı |
| Kullanım | Otel veya Restoran veya Diğerleri |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Yüzey | MDF kurulu |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
|---|---|
| Uç Panel Kapatma | Teleskopik Kol Paneli |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Performans | İyi işlenebilirlik |
|---|---|
| Örnek | Kullanılabilir |
| Yüz panosu | 4.5mm kalsiyum silikat kart |
| ses geçirmez | 40dB'den fazla |
| Enerji tasarrufu | %96Enerji Tasarruflu Paneller |