| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Özellik | Akustik |
|---|---|
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Pano Genişliği | 600mm-1200mm |
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
|---|---|
| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Boyut | Özel Boyut |
| Operasyon | Kılavuz |
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Operasyon | Kılavuz |
| Görev | Çok amaçlı |
|---|---|
| Pano Genişliği | 600mm-1200mm |
| Kullanımı | Alan Yalıtımı |
| Uç Panel Kapatma | Teleskopik Kol Paneli |
| Genel kullanım | Ticari Mobilya |
| Görev | Çok amaçlı |
|---|---|
| Otopark | Bir Uçta veya Her İki Uçta İstifleme |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Kalite | garantili |
| Uygulama | Mutfak, Oturma Odası, Yatak Odası, Yemek, Salon |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
|---|---|
| Sözleşme Aralığı | 22,5 mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Kullanımı | Toplantı odası |
| Ağırlık | 28-38 |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
|---|---|
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Kullanımı | Otel, kongre merkezi |
| Kalınlığı | 100 mm |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Feature | Acoustic |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Surface | MDF |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
|---|---|
| Yüzey | MDF |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Özellik | Akustik |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |