| Kalınlığı | 85mm |
|---|---|
| Türü | çıkarılabilir |
| Özellik | Demonte |
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve |
| Garanti | 2 yıl |
| Renk | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kalınlığı | 85mm |
| Garanti | 2 yıl |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Türü | çıkarılabilir |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
|---|---|
| Uygulama | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Türü | çıkarılabilir |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Kullanım | Otel veya Restoran veya Diğerleri |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | asılı |
| Tip | Hareketli |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Çevre dostu | Evet |
| Çevre dostu | Evet |
|---|---|
| yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Özellik | Katlanabilir |
| Tasarım | Modüler |
| Yangın Derecelendirmesi | 1. Örnek siparişler memnuniyetle karşılanır; 2. EXW/FOB: en az 20 GP'; 3. Karışık modeller kabul |
| Kalınlık | 85/100mm |
|---|---|
| Kurulum | kolay |
| İşlev | Boyut |
| Avantaj | Dayanıklı |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
|---|---|
| Tasarım | Şık/Modern |
| Kurulum | Hareketli |
| Renk | Açık. |
| yanmaz | Hayır |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
|---|---|
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Yangına Dayanıklılık | A sınıfı |
| İşlev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
|---|---|
| Kurulum | Kolay ve hızlı kurulum |
| İşlev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |