| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
|---|---|
| Uygulama | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Özellik | Demonte |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| İşlev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Type | Removable |
|---|---|
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |
| Feature | Demountable |
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Renk | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| İşlev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Malzeme | Alüminyum alaşımlı çerçeve |
| Başvuru | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Tip | çıkarılabilir |
|---|---|
| Başvuru | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| İşlev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Başvuru | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Tip | çıkarılabilir |
| Malzeme | Alüminyum alaşımlı çerçeve |
| İşlev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
|---|---|
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Başvuru | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Tip | çıkarılabilir |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Renk | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Tip | çıkarılabilir |
| Başvuru | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Özellik | Demonte |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
|---|---|
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Özellik | Demonte |
| Türü | çıkarılabilir |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Uygulama | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
|---|---|
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Kalınlığı | 85mm |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilebilir |
| İşlev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Özellik | Demonte |
| Uygulama | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |