| Uygulama | Ofis, konferans odası, sergi salonu vb. |
|---|---|
| Yükseklik | 2,5-3 metre |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Türü | çıkarılabilir |
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
|---|---|
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |
| Type | Removable |
| Color | Customizable |
| Material | Aluminum Alloy Frame |
| İşlev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımlı çerçeve |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Başvuru | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| İşlev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımlı çerçeve |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Tip | çıkarılabilir |
| Başvuru | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Başvuru | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
|---|---|
| Özellik | Demonte |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Tip | çıkarılabilir |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve, Cam Panel |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Yükseklik | 2,5-3 metre |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve, Cam Panel |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Yükseklik | 2,5-3 metre |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve, Cam Panel |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Yükseklik | 2,5-3 metre |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve, Cam Panel |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Yükseklik | 2,5-3 metre |
| Uygulama | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
|---|---|
| Tip | çıkarılabilir |
| İşlev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Özellik | Demonte |