| Ses yalıtımı seviyesi | 45 dB |
|---|---|
| Yangın geçirmezlik seviyesi | B1 |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve + Cam/Panel |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Kurulum | Çabuk ve kolay |
| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Türü | Hareketli |
| Boyut | Özel |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Türü | Hareketli |
| Pano Genişliği | 600-1200mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Uygulama | Ofis, Otel, Restoran |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Türü | Hareketli |
| Boyut | Özel |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Ses yalıtımı seviyesi | 45 dB |
|---|---|
| Yangın geçirmezlik seviyesi | B1 |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve + Cam/Panel |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Kurulum | Çabuk ve kolay |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
|---|---|
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Özellik | Akustik |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Kullanım | Otel veya Restoran veya Diğerleri |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Çevre Dostu | Evet |
| Özellik | Katlanabilir |
| Yangın Derecelendirmesi | A Sınıfı |