| Kalınlığı | 80mm |
|---|---|
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Sözleşme Aralığı | 22,5 mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Görev | Gizlilik |
|---|---|
| Yüzey işlemi | Toz kaplama |
| Kalınlığı | 1-3mm |
| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
| Kurulum | Kolayca. |
| Performans | İyi işlenebilirlik |
|---|---|
| Örnek | Kullanılabilir |
| Yüz panosu | 4.5mm kalsiyum silikat kart |
| ses geçirmez | 40dB'den fazla |
| Enerji tasarrufu | %96Enerji Tasarruflu Paneller |
| Görev | Gizlilik |
|---|---|
| Yüzey işlemi | Toz kaplama |
| Uygulama | Ofis, Otel, Restoran |
| Kurulum | Kolayca. |
| Türü | Hareketli |
| Tip | Hareketli |
|---|---|
| Tasarım | Özelleştirilmiş |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
|---|---|
| Kurulum | Kolay ve hızlı kurulum |
| İşlev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
|---|---|
| Operation | Manual |
| Size | Customized Size |
| Fire Rating | Class A |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Operation | Manual |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Surface | MDF Board |
| Operation | Manual |
| Fire Rating | Class A |
| Bitir. | Anodizasyon, Tozla Kaplama veya Ahşap Taneler |
|---|---|
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
| Tasarım | Modern ve Şık |
| yangın direnci | A sınıfı |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |