| Kalınlığı | 85-100 mm |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Kullanımı | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
|---|---|
| Tasarım Tarzı | Modern/basit/Elegant |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Yüzeyi bitirin | Toz kaplama/boyamak |
| Görev | Bölme/Bölme Alanı |
| Operation | Manual |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Özellikler | Basit Yapı, Kolay Kurulum |
|---|---|
| Özellik | Demonte |
| Kurulum Yöntemi | alçıpan |
| Paket | Demir Ahşap Kutu |
| Yüzey malzemesi | Müşteriye Göre Seç |
| Yüzey | MDF Kurulu |
|---|---|
| Sızdırmazlık Sistemi | Manyetik veya Mekanik |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Yangın Derecelendirmesi | A sınıfı |
| Operasyon | Manuel |
| Kalınlık | 85/100mm |
|---|---|
| Kurulum | kolay |
| İşlev | Boyut |
| Avantaj | Dayanıklı |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
|---|---|
| Pano Genişliği | 600mm-1200mm |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Otopark | Bir Uçta veya Her İki Uçta İstifleme |
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| BOYUT | Özelleştirilmiş Boyut |
| Sızdırmazlık Sistemi | Manyetik veya Mekanik |
| İşlev | Gizlilik |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Avantaj | Dayanıklı |
| Tasarım | Özelleştirilmiş |
| Tip | Hareketli |
| Yüzey malzemesi | Müşteriye Göre Seç |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | alçıpan |
| Özellikler | Basit Yapı, Kolay Kurulum |
| Paket | Demir Ahşap Kutu |
| Bakım | Düşük bakım |