| Renk | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Tip | çıkarılabilir |
| Başvuru | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Özellik | Demonte |
| Görev | Çok amaçlı |
|---|---|
| Otopark | Bir Uçta veya Her İki Uçta İstifleme |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Kalite | garantili |
| Uygulama | Mutfak, Oturma Odası, Yatak Odası, Yemek, Salon |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| İşlev | Bölme/Bölme Alanı |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Yüzey İşlemi | Toz kaplama/boyamak |
| Tasarım Stili | Modern/basit/Elegant |
| Kalınlık | 85mm/100mm |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Kullanım | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Tasarım Stili | Modern/basit/Elegant |
|---|---|
| Kullanım | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Kurulum | Hızlı ve kolay |
| Yüzey İşlemi | Toz kaplama/boyamak |
| Uygulama | Mutfak, Oturma Odası, Yatak Odası, Yemek, Salon |
|---|---|
| Görev | Çok amaçlı |
| Özellik | Dayanıklı ve Kullanımı Kolay |
| Ürün Adı | Yüksek hassasiyetli özel hareketli duvar odası ofis restoran çalıştırılabilir bölme katlanabilir |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Uygulama | Ofis, konferans odası, sergi salonu vb. |
|---|---|
| Yükseklik | 2,5-3 metre |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Türü | çıkarılabilir |
| Uygulama | Ofis, konferans odası, sergi salonu vb. |
|---|---|
| Yükseklik | 2,5-3 metre |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Türü | çıkarılabilir |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve, Cam Panel |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Yükseklik | 2,5-3 metre |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve, Cam Panel |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Yükseklik | 2,5-3 metre |