| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Kalınlığı | 80mm |
| Tasarım | modüler |
| Akustik Performans | NRC 0.85 |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Türü | Hareketli |
|---|---|
| Görev | Gizlilik |
| Renk | özel |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
|---|---|
| Kullanımı | Restoran Veya Ofis |
| Özellik | Katlanabilir |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Türü | Hareketli |
| Pano Genişliği | 600-1200mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Türü | Hareketli |
| Pano Genişliği | 600-1200mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Özellik | Katlanabilir |
| Türü | Hareketli |
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |
|---|---|
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
| Tip | Hareketli |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Durability | High |
|---|---|
| Feature | Foldable |
| Design | Modular |
| Eco-Friendly | Yes |
| Type | Movable |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Çevre dostu | - Evet. |
| Tasarım | modüler |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kurulum Yöntemi | asılı |
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
|---|---|
| Ağırlık | 25kg/m2 |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Panel Boyutu | 1200mm x 2400mm |
| Özellik | Katlanabilir |