| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
|---|---|
| Kurulum | Kolayca. |
| Görev | Gizlilik |
| Avantaj | Dayanıklı |
| Tasarım | özel |
| Renk | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Tip | Hareketli |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Tasarım | Özelleştirilmiş |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
| Çevre Dostu | Evet |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| İşlev | Gizlilik |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Avantaj | Dayanıklı |
| Tasarım | Özelleştirilmiş |
| Tip | Hareketli |
| Çevre dostu | Evet |
|---|---|
| yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Özellik | Katlanabilir |
| Tasarım | Modüler |
| Yangın Derecelendirmesi | 1. Örnek siparişler memnuniyetle karşılanır; 2. EXW/FOB: en az 20 GP'; 3. Karışık modeller kabul |
| Kullanım | Otel veya Restoran veya Diğerleri |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | asılı |
| Tip | Hareketli |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Çevre dostu | Evet |
| Kalınlık | 85/100mm |
|---|---|
| Kurulum | kolay |
| İşlev | Boyut |
| Avantaj | Dayanıklı |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
|---|---|
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Genişliği | 500-1228 mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| ses yalıtımı | 55dB'ye kadar |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Özellik | Katlanabilir |
| Akustik Performans | NRC 0.85 |
| Kullanımı | Otel veya Restoran veya Diğerleri |
| Uygulama | Mutfak, Oturma Odası, Yatak Odası, Yemek, Salon |
|---|---|
| Görev | Çok amaçlı |
| Özellik | Dayanıklı ve Kullanımı Kolay |
| Ürün Adı | Yüksek hassasiyetli özel hareketli duvar odası ofis restoran çalıştırılabilir bölme katlanabilir |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |