| Özellik | Akustik |
|---|---|
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |
| Ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Yüzey | MDF |
|---|---|
| Heigt | 2000-6000mm |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Tasarım Tarzı | Modern/basit/Elegant |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Yangın geçirmezlik seviyesi | B1 |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Tasarım Tarzı | Modern/basit/Elegant |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Yangın geçirmezlik seviyesi | B1 |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Kalınlık | 85mm/100mm |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Tasarım Stili | Modern/basit/Elegant |
| İşlev | Bölme/Bölme Alanı |
|---|---|
| Tasarım stili | Modern/basit/Elegant |
| Kurulum | Çabuk ve kolay |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Kullanım | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
| Kullanım | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
|---|---|
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Yüzey İşlemi | Toz kaplama/boyamak |
| Kurulum | Hızlı ve kolay |
| Yüzey kaplaması | Toz kaplama/boyamak |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Kullanım | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Kullanım | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
|---|---|
| Kurulum | Çabuk ve kolay |
| Tasarım stili | Modern/basit/Elegant |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Özelleştirme | Mevcut |