| Boyut | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Kurulum | Çabuk ve kolay |
| Kalınlığı | 85mm/100mm |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
|---|---|
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Kullanımı | Otel, kongre merkezi |
| Kalınlığı | 100 mm |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
|---|---|
| Sözleşme Aralığı | 22,5 mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Kullanımı | Toplantı odası |
| Ağırlık | 28-38 |
| Installation | Quick And Easy |
|---|---|
| Size | Customizable |
| Customization | Available |
| Surface Finish | Powder Coating/Painting |
| Function | Partition/Divide Space |
| Özelleştirme | Mevcut |
|---|---|
| Tasarım Stili | Modern/basit/Elegant |
| Kullanım | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Özelleştirme | Mevcut |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Yüzey İşlemi | Toz kaplama/boyamak |
| Kurulum | Hızlı ve kolay |
| Özelleştirme | Mevcut |
|---|---|
| Yüzey kaplaması | Toz kaplama/boyamak |
| Kalınlık | 85mm/100mm |
| Kurulum | Çabuk ve kolay |
| Tasarım stili | Modern/basit/Elegant |
| Kullanımı | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
|---|---|
| Tasarım Tarzı | Modern/basit/Elegant |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Yüzeyi bitirin | Toz kaplama/boyamak |
| Görev | Bölme/Bölme Alanı |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
|---|---|
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
|---|---|
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |