| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | asılı |
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
| Akustik Performans | NRC 0.85 |
| Ağırlık | 25kg/m2 |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Türü | Hareketli |
| Pano Genişliği | 600-1200mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Özellik | Katlanabilir |
|---|---|
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
| Genişliği | 500-1228 mm |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Türü | Hareketli |
| Pano Genişliği | 600-1200mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |
|---|---|
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
| Tip | Hareketli |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
| Çevre Dostu | Evet |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Yanmaz | Evet |
| Kullanım | Ofis ve Ticari Alanlara Uygun |
| Yüzey malzemesi | Alüminyum veya temperli cam |
| Malzemeler | Elodize alüminyum veya cam |
| Kullanım | Otel veya Restoran veya Diğerleri |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Çevre Dostu | Evet |
| Özellik | Katlanabilir |
| Yangın Derecelendirmesi | A Sınıfı |
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| BOYUT | Özelleştirilmiş Boyut |
| Sızdırmazlık Sistemi | Manyetik veya Mekanik |
| BOYUT | Özelleştirilmiş Boyut |
|---|---|
| Yüzey | MDF Kurulu |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Operasyon | Manuel |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |