| Material | Aluminum Alloy Frame |
|---|---|
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Type | Removable |
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Type | Removable |
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Material | Aluminum Alloy Frame |
| Color | Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Type | Removable |
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |
| Başvuru | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
|---|---|
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Tip | çıkarılabilir |
| İşlev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Hizmet | OEM ODM |
|---|---|
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Kalite | garantili |
| Uç Panel Kapatma | Teleskopik Kol Paneli |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Özellik | Demonte |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve |
| Kalınlığı | 85mm |
| Uygulama | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Özellik | Demonte |
|---|---|
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Kalınlığı | 85mm |
| Uygulama | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Kalınlığı | 85mm |
|---|---|
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Türü | çıkarılabilir |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve |
| Kalite | garantili |
|---|---|
| Otopark | Bir Uçta veya Her İki Uçta İstifleme |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Kullanımı | Alan Yalıtımı |
| Uygulama | Mutfak, Oturma Odası, Yatak Odası, Yemek, Salon |
| Kalınlığı | 85-100 mm |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |