| Boyut | Özelleştirilmiş boyut |
|---|---|
| Başvuru | Konferans salonları, ziyafet salonları, sergi merkezleri, vb. |
| Sızdırmazlık sistemi | Manyetik veya mekanik |
| Ameliyat | Manuel |
| Panel yüzeyi | Melamin, kumaş, deri veya ahşap kaplama |
| Tasarım Tarzı | Modern/basit/Elegant |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Yangın geçirmezlik seviyesi | B1 |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Tasarım Tarzı | Modern/basit/Elegant |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Yangın geçirmezlik seviyesi | B1 |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
|---|---|
| Tasarım Tarzı | Modern/basit/Elegant |
| Kalınlığı | 85mm/100mm |
| Kurulum | Çabuk ve kolay |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilmiş Boyut |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Yangın Derecelendirmesi | 1. Örnek siparişler memnuniyetle karşılanır; 2. EXW/FOB: en az 20 GP'; 3. Karışık modeller kabul |
| Yüzey | MDF Kurulu |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |