| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
|---|---|
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Kullanımı | Otel, kongre merkezi |
| Kalınlığı | 100 mm |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
|---|---|
| Sözleşme Aralığı | 22,5 mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Kullanımı | Toplantı odası |
| Ağırlık | 28-38 |
| Ses yalıtımı seviyesi | 45 dB |
|---|---|
| Yangın geçirmezlik seviyesi | B1 |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve + Cam/Panel |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Kurulum | Çabuk ve kolay |
| Ses yalıtımı seviyesi | 45 dB |
|---|---|
| Yangın geçirmezlik seviyesi | B1 |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve + Cam/Panel |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Kurulum | Çabuk ve kolay |
| Boyut | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Kurulum | Çabuk ve kolay |
| Kalınlığı | 85mm/100mm |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Yüzey | MDF kurulu |
| Ağırlık | 28-38 |
| Kalınlığı | 80mm |
| Boyut | Özel Boyut |
| yangın direnci | A sınıfı |
|---|---|
| Esneklik | Ayarlanabilir ve Katlanabilir |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Çeşitlilik | Çeşitli Olaylar ve Alanlar için Uygun |
| ses yalıtımı | Harika. |
| Installation | Quick And Easy |
|---|---|
| Size | Customizable |
| Customization | Available |
| Surface Finish | Powder Coating/Painting |
| Function | Partition/Divide Space |
| Kullanımı | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
|---|---|
| Tasarım Tarzı | Modern/basit/Elegant |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Yüzeyi bitirin | Toz kaplama/boyamak |
| Görev | Bölme/Bölme Alanı |
| Özellik | Akustik |
|---|---|
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |
| Ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |