| Renk | Özel |
|---|---|
| Kalınlığı | 80mm |
| Ses yalıtımı | 50dB'ye kadar |
| yangın direnci | A sınıfı |
| Kullanımı | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
| Bitir. | Anodizasyon, Tozla Kaplama veya Ahşap Taneler |
|---|---|
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
| Tasarım | Modern ve Şık |
| yangın direnci | A sınıfı |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
|---|---|
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Yangına Dayanıklılık | A sınıfı |
| İşlev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve, Cam Panel |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Yükseklik | 2,5-3 metre |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 80mm |
| Garanti | 5 yıl |
| Kullanımı | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
| Ses yalıtımı | 50dB'ye kadar |
| Özellik | Katlanabilir |
|---|---|
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
| Genişliği | 500-1228 mm |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
|---|---|
| Bitir. | Anodizasyon, Tozla Kaplama veya Ahşap Taneler |
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Kalınlığı | 80mm |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
|---|---|
| Bitir. | Anodizasyon, Tozla Kaplama veya Ahşap Taneler |
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Kalınlığı | 85-100 mm |
| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Türü | Hareketli |
| Kalınlığı | 1-3mm |
| Boyut | Özel |
| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Türü | Hareketli |
| Boyut | Özel |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |