| Yangın direnci | A Sınıfı |
|---|---|
| Kullanım | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
| İşlev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Yangın direnci | A Sınıfı |
|---|---|
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Tasarım | Modern ve Şık |
|---|---|
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
| yangın direnci | A sınıfı |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
|---|---|
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Bitir. | Anodizasyon, Tozla Kaplama veya Ahşap Taneler |
| Renk | Özel |
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
|---|---|
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Renk | özel |
| Kullanımı | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
| yangın direnci | A sınıfı |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
|---|---|
| Uç Panel Kapatma | Teleskopik Kol Paneli |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Paket | Demir Ahşap Kutu |
|---|---|
| Özellik | Demonte |
| Özellikler | Basit Yapı, Kolay Kurulum |
| Bakım | Düşük Bakım |
| Kurulum Yöntemi | alçıpan |
| Bakım | Düşük bakım |
|---|---|
| Çevre dostu | Çevre Dostu Malzemelerle Üretilmiştir |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Esneklik | Ayarlanabilir ve Katlanabilir |
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Kalınlığı | 85mm |
| Kurulum | Hareketli |
| Kalınlığı | 85mm |
|---|---|
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum |
| Tasarım | Şık/Modern |