| Kullanımı | Ofis ve Ticari Alanlara Uygun |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Yüzey Malzemesi | Alüminyum + Temperli Cam |
| Yangın geciktirici | Min 60-120 Dakika |
| Garanti | 3-5 yıl |
| Kalite | garantili |
|---|---|
| Otopark | Bir Uçta veya Her İki Uçta İstifleme |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Kullanımı | Alan Yalıtımı |
| Uygulama | Mutfak, Oturma Odası, Yatak Odası, Yemek, Salon |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
|---|---|
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Özellik | Akustik |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Feature | Acoustic |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Surface | MDF |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Özellik | Akustik |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Yüzey | Mdf |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Özellik | Akustik |
|---|---|
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |
| Ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |