| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Heigth | 2000-6000 Mm |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Fire Rating | Class A |
| Yüzey | MDF |
|---|---|
| Heigt | 2000-6000mm |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
|---|---|
| Yüzey | MDF |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Özellik | Akustik |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |