| Tip | Hareketli |
|---|---|
| Başvuru | Konferans salonları, ziyafet salonları, sergi merkezleri, vb. |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
|---|---|
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| yangın direnci | A sınıfı |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Tasarım | Modern ve Şık |
|---|---|
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Kalınlığı | 100 mm |
| Kullanımı | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Tasarım | Modern ve Şık |
|---|---|
| Renk | özel |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
|---|---|
| Kullanımı | Restoran Veya Ofis |
| Özellik | Katlanabilir |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
|---|---|
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Maksimum yükseklik | 15m |
| Pano Genişliği | 600mm-1200mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
|---|---|
| Yükseklik | Standart 2.5m, özelleştirilebilir |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Özelleştirme | Boyut, Renk, Kaplama, Tasarım Özelleştirilebilir |
| Garanti | 5 yıl |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |