| Esneklik | Ayarlanabilir ve Katlanabilir |
|---|---|
| Renk | Akıllı telefonlar, Cep telefonu, Bileşenler |
| Özelleştirme | Şirket Logosu veya Tasarımı ile Özelleştirilebilir |
| Çok yönlülük | Çeşitli Olaylar ve Alanlar için Uygun |
| Kurulum | Kolay ve hızlı |
| Türü | Hareketli |
|---|---|
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
| Özellik | Katlanabilir |
| Kullanımı | Restoran Veya Ofis |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Türü | Hareketli |
| Pano Genişliği | 600-1200mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Türü | Hareketli |
| Pano Genişliği | 600-1200mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Ağırlık | 28-38 |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Kurulum | Kurulumu kolay |
|---|---|
| Yüzey malzemesi | Alüminyum veya temperli cam |
| Tasarım Stili | Modern, Çağdaş |
| Kullanım | Ofis ve Ticari Alanlara Uygun |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Tip | Hareketli |
| Yangın Derecelendirmesi | 1. Örnek siparişler memnuniyetle karşılanır; 2. EXW/FOB: en az 20 GP'; 3. Karışık modeller kabul |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Özellik | Katlanabilir |
| Kurulum | Kurulumu kolay |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Ses yalıtımı | Maksimum 53 |
| Teknoloji | İtalya |
| Yüzey malzemesi | Alüminyum veya temperli cam |
|---|---|
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Kullanım | Ofis ve Ticari Alanlara Uygun |
| Yanmaz | Evet |
| Özelleştirme | Mevcut |