| Kalınlığı | 85-100 mm |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Color | Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Type | Removable |
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |
| Başvuru | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
|---|---|
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Tip | çıkarılabilir |
| İşlev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Özellikler | Basit Yapı, Kolay Kurulum |
|---|---|
| Özellik | Demonte |
| Kurulum Yöntemi | alçıpan |
| Paket | Demir Ahşap Kutu |
| Yüzey malzemesi | Müşteriye Göre Seç |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve, Cam Panel |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Yükseklik | 2,5-3 metre |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve, Cam Panel |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Yükseklik | 2,5-3 metre |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve, Cam Panel |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Yükseklik | 2,5-3 metre |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve, Cam Panel |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
| Yükseklik | 2,5-3 metre |
| Özellik | Demonte |
|---|---|
| Paket | Demir Ahşap Kutu |
| Özellikler | Basit Yapı, Kolay Kurulum |
| Kurulum Yöntemi | alçıpan |
| Yüzey malzemesi | Müşteriye Göre Seç |
| Paketi | Geniş ve dar ahşap paletler |
|---|---|
| Özellikler | Basit Yapı, Kolay Kurulum |
| Yüzey malzemesi | Müşteriye Göre Seç |
| Bakım | Düşük bakım |
| Kurulum yöntemi | alçıpan |