| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Özelleştirme | Mevcut |
| Kullanım | Ofis ve Ticari Alanlara Uygun |
| Yüzey malzemesi | Alüminyum veya temperli cam |
| Malzeme | Elodize alüminyum veya cam |
| Malzeme | Elodize alüminyum veya cam |
|---|---|
| Kurulum | Kurulumu kolay |
| Kullanım | Ofis ve Ticari Alanlara Uygun |
| Tasarım stili | Modern, Çağdaş |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Kalınlığı | 85mm |
|---|---|
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum |
| Tasarım | Şık/Modern |
| Genişliği | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Malzeme | Cam |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
| Kurulum | Hareketli |
| Kurulum | Kurulumu kolay |
|---|---|
| Yüzey malzemesi | Alüminyum veya temperli cam |
| Tasarım Stili | Modern, Çağdaş |
| Kullanım | Ofis ve Ticari Alanlara Uygun |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
|---|---|
| Malzemeler | Elodize alüminyum veya cam |
| Yüzey malzemesi | Alüminyum veya temperli cam |
| Kurulum | Kurulumu kolay |
| Yanmaz | Evet |
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Kalınlığı | 85mm |
| Kurulum | Hareketli |
| Kalınlığı | 85mm |
|---|---|
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Genişliği | özelleştirilebilir |
| Kurulum | Hareketli |
| Kurulum | Hareketli |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Genişliği | özelleştirilebilir |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Tasarım | Şık/Modern |
|---|---|
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
| Malzeme | Cam |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Şeffaflık | Şeffaf |