| Kalınlık | 85mm/100mm |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Kullanım | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Kalınlık | 85mm/100mm |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Kullanım | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
| İşlev | Bölme/Bölme Alanı |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Renk | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| İşlev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Malzeme | Alüminyum alaşımlı çerçeve |
| Başvuru | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Tasarım Tarzı | Modern/basit/Elegant |
|---|---|
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Yüzeyi bitirin | Toz kaplama/boyamak |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Tasarım stili | Modern/basit/Elegant |
|---|---|
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Kalınlık | 85mm/100mm |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Kurulum | Çabuk ve kolay |
| Tip | Hareketli |
|---|---|
| Başvuru | Konferans salonları, ziyafet salonları, sergi merkezleri, vb. |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
| Başvuru | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Tip | çıkarılabilir |
| Malzeme | Alüminyum alaşımlı çerçeve |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
|---|---|
| Uygulama | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Özellik | Demonte |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| İşlev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Yüzey kaplaması | Toz kaplama/boyamak |
|---|---|
| Tasarım stili | Modern/basit/Elegant |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| İşlev | Bölme/Bölme Alanı |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Yanmaz | Evet |
| Kullanım | Ofis ve Ticari Alanlara Uygun |
| Yüzey malzemesi | Alüminyum veya temperli cam |
| Malzemeler | Elodize alüminyum veya cam |