| Yükseklik | 2000-6000mm |
|---|---|
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Maksimum yükseklik | 15m |
| Pano Genişliği | 600mm-1200mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Yangın derecesi | A Sınıfı |
|---|---|
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
| Tip | Hareketli |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Yanmaz | Evet |
| Kullanım | Ofis ve Ticari Alanlara Uygun |
| Yüzey malzemesi | Alüminyum veya temperli cam |
| Malzemeler | Elodize alüminyum veya cam |
| Kurulum | Kurulumu kolay |
|---|---|
| Yüzey malzemesi | Alüminyum veya temperli cam |
| Tasarım Stili | Modern, Çağdaş |
| Kullanım | Ofis ve Ticari Alanlara Uygun |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Başvuru | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilmiş Boyut |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Yangın Derecelendirmesi | 1. Örnek siparişler memnuniyetle karşılanır; 2. EXW/FOB: en az 20 GP'; 3. Karışık modeller kabul |
| Yüzey | MDF Kurulu |
| Malzemeler | Elodize alüminyum veya cam |
|---|---|
| Kullanımı | Ofis ve Ticari Alanlara Uygun |
| Tasarım Tarzı | Modern, Çağdaş |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Kurulum | Kurulumu kolay |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
|---|---|
| Operation | Manual |
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
|---|---|
| İşlev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Başvuru | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Özellik | Demonte |
| Malzeme | Alüminyum alaşımlı çerçeve |
| Özellik | Demonte |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilebilir |
| İşlev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Malzeme | Alüminyum alaşım çerçevesi |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Başvuru | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
|---|---|
| Özellik | Demonte |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Tip | çıkarılabilir |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |